Techplan Sp. z o.o. ul. Kluczborska 29 41-508 Chorzów      +48 32 245 91 32     poczta@techplan.pl

"Techplan

TECHPLAN

Montaż złączek do instalacji elektrycznych, kabli oświetleniowych oraz mat grzewczych do wtryskarek.

Kontakt

20 lat doświadczenia

Posiadamy wykwalifikowaną
i doświadczoną kadrę pracowniczą!

Własny transport

Dojeżdżamy do klienta
nawet dwa razy w tygodniu!

Wysoki standard

Specjalizujemy się
w ręcznym montażu!

Ręczny i maszynowy montaż instalacji i złączek elektrycznych

 

 

Jesteśmy polską firmą, która od ponad 20 lat świadczy usługi dla niemieckiego klienta w zakresie ręcznego i maszynowego montażu instalacji i złączek elektrycznych, jak również montażu kabli do oświetlenia oraz grzałek elektrycznych wykorzystywanych w wtryskarkach. Specjalizujemy się w ręcznym montażu, który dopasowujemy do indywidualnych potrzeb klienta.

Naszą ofertę kierujemy głównie do firm branży elektrycznej i elektronicznej. Od ponad 20 lat współpracujemy z wiodącymi na niemieckim rynku firmami i przez cały okres działalności poszerzamy ofertę dla naszych klientów a duża ilość wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników jest gwarancją wysokiej jakości.

Dysponując doświadczoną kadrą pracowniczą zapewniamy realizację naszych prac projektowych i wykonawczo-montażowych na najwyższym poziomie, zapewniając wysoki standard świadczonych przez nas usług.

 

Nasza firma posiada własny transport. Dojeżdżamy do dwóch razy w tygodniu do naszych klientów na terenie Niemiec, dzięki czemu możemy nie tylko terminowo wykonać usługę, ale również dostarczyć go w terminie do naszego klienta (Nordrhein - Westafalen).

Serdecznie zapraszamy do współpracy!